Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

 

Plánujeme štěňátka
Vrh "B" Anwar

Přijímáme rezervace na štěňátka po rodičích:

 
Jméno vlčáka: Yahoo z Molu Es Brenna z Kamenaček
Narozen: 15.10. 2010 24.11. 2004
Bonitační kod: A68 Of P1/Xv57,4 Xf110,3 A65 E1 Of P1
DKK: A(0/0) A(0/0)
DLK: 0-0  
Zkoušky:   ZOP, ZZO, ZVPI, SVPI, BH, ZPUI, SVPII, ZM, FPrI, FPrII, FPrIII
Výstavy: 2x CAJC, 7xCAC, 2x res.CAC, 3x CAC-ČMKU, 7x CACIB, 4x BOB, 3xBONB I, 1x BIG I., 1x BIG II., 1x BIG IV., WORLD WINNER 2012, INTERŠAMPION C.I.E. 2x res. CACIB, 4x CAC, 1x res. CAC, 3x CAJC, 3x Vítěz třídy, Krajský vítěz, ŠAMPION ČR
Další ocenění:   Nejlepší pracovní jedinec roku 2007- 6. místo Nejlepší pracovní jedinec roku 2008 - 4. místo Nejlepší pracovní jedinec roku 2009 - 3. místo Nejlepší pracovní jedinec roku 2010 -  5. místo

                                 Fotogalerie Yahoo z Molu Es                              Fotogalerie Brenna z Kamenaček


Předpokládaný termín narození: 13.12. 2012
 

V čase předvánočním budeme netrpělivě očekávat příchod šedivých kuliček na svět. Netrpělivost bude o to větší, že se jedná o Brennin poslední vrh :-) Štěníci si určite do života přinesou akční temperament po mamince, touhu neustále něco podnikat, být středem pozornosti a vše patřičně okomentovat ;-) Po tatínkovi dostanou do vínku notnou dávku rozvahy a rozumu :-)) A jací že jsou jejich rodičové?? Brenna je krásná, temperamentní fenka s velmi kontaktní povahou, milující veškerou možnou aktivitu a ani její potomci temperament a pracovní vlohy nezapřou. Neustále postupuje ve své pracovní kariéře a věříme, že se i nadále nudit nebude a k desítce složených zkoušek přibudou další. Pan Yahoo je impozantní, dlouhonohý "vlk", svým vzhledem naoko budící respekt, ale ve skutečnosti učiněný dobrák s naprosto vyrovnanou povahou. Mimo jiné se může též pyšnit vlohami pro výcvik, jenž dokládá jeho práce u Horské záchranné služby. Ve volných chvílích se proběhne ve výstavním kruhu, kde je také nadmíru úspěšný a tento rok se mu podařilo získat ocenění nejvyšší - stal se Světovým Vítězem!

A co budou očekávat štěníci od svých pánečků?? Především nezměrnou lásku, trpělivost a chuť neustále něco podnikat a vymýšlet stále nové hry a aktivity. Za to se Vám odvděčí svou vlčí oddaností a ztrátou Vašeho veškerého volného času ;-)))
Pokud i přesto máte o štěňátko zájem, nebo o pořízení ČSV teprve uvažujete a nejste plně rozhodnuti, jestli je toto plemeno tím pravým pro Vás, neváhejte nás kontaktovat.

TOPlist